Jmenuji se Katka. V říjnu jsem oslavila 33 let. Bydlím se svou rodinkouna venkově. Jsem máma dvou holčiček Terezky a Aničky. Snažím se věnovat všelijakému tvoření, zvelebování našeho bydlení a snad konečně i zahrady. Mám ráda staré věci, přírodní materiály - prostě vše, co dokáže pohladit po duši. Snad se vám tady bude líbit. :)

neděle 30. května 2010

Madlenky

Jsem dnes sama doma, tak experimentuji. Upekla jsem rodince zcela bez konkurenční Madlenky podle OLIVOVÉ KUCHAŘKY. Jen pomerančovou vodu jsem nahradila pomerančovou šťávou. Ale vodu jsem si již objednala. Začlo mne bavit takové to "jiné" vaření, nové chutě, vůně.
Madlenky se mají péct přímo v madlenkových formách, ale tu ještě nemám. Jelikož máme výročí, tak si asi udělám radost :) Použila jsem tedy košíčkové formičky. A jak paní Dáša na svých stránkách psala - pečení madlenek je lepší než televize. Opravdu jsem byla nalepená na dvířkách trouby a očekávala okamžik, kdy se na madléně začne dělat ten důležitý hrbolek.
Tak a teď jdu něco šmordchat, uvařím si k tomu bezkofeinový kafe a pochutnám si na madlence :)zdroj: http://olivovakucharka.webgarden.cz/sladkosti/madlenky-pro-kytku.html

2 komentáře:

  1. Téééda, vypadají krááásně! Ještě jsem je takové neviděla... jsem po obědě, dala bych si ke kávě óóó

    OdpovědětVymazat
  2. Klidně jich pár pošlu :)) Uložila jsem je do plechové krabice, takže jsou p.ěkně uležené

    OdpovědětVymazat