Jmenuji se Katka. V říjnu jsem oslavila 33 let. Bydlím se svou rodinkouna venkově. Jsem máma dvou holčiček Terezky a Aničky. Snažím se věnovat všelijakému tvoření, zvelebování našeho bydlení a snad konečně i zahrady. Mám ráda staré věci, přírodní materiály - prostě vše, co dokáže pohladit po duši. Snad se vám tady bude líbit. :)

pondělí 9. ledna 2012

Vánoce u nás

Využívám chvilky, kdy náš marůdek Anička spí a Terezka je ještě ve školce. Konečně se dostávám k tomu, abych se ohlédla za našimi Vánocemi. Byly náročné :)
Už předvánoční přípravy se nesly v duchu shonu, napsaných seznamů co vše musím udělat, červených vykřičníků v kalendáři atd. Mé představy o klidném Adventu, který budu trávit u punče, koled a adventních koncertů se vyplnily ani ne z poloviny.
Jelikož se maminka zotavovala z prosincové operace menisku, bylo na mne a na ségře, abychom jí vypomohly.
Doma mne čekala domácnost bez tatínka, který v práci málem i nocoval. Naše dvě holčičky jsou už ve fázi hašteření, takže mezi plánováním příprav jsem řešila rozházené lego, pokrčené obrázky a podobně.
Nakonec se to vše tak nějak podařilo. Večer před Štědrým dnem jsem nastrojila stromeček, nachystala cukroví, udělala bramborový salát a ještě v noci dodělávala potahy na židle. To vše za asistence mé spící drahé polovičky.
A tady je pár obrázků od nás z domečku na Hané

Žádné komentáře:

Okomentovat