Jmenuji se Katka. V říjnu jsem oslavila 33 let. Bydlím se svou rodinkouna venkově. Jsem máma dvou holčiček Terezky a Aničky. Snažím se věnovat všelijakému tvoření, zvelebování našeho bydlení a snad konečně i zahrady. Mám ráda staré věci, přírodní materiály - prostě vše, co dokáže pohladit po duši. Snad se vám tady bude líbit. :)

pondělí 5. listopadu 2012

Adventní Dekor, ovčí babička a pletená srdíčka

Už mnoho let s potěšením listuji novými čísly Dekoru. Na čísla týkající se podzimu a Vánoc se vždy těším jako malá holka. Letos tomu je zrovna tak. Aktuální číslo je prostě báječné. Je tam tolik krásný věcí a já mám potřebuje je všechny hned teď udělat :)
První na řadu přišla pletená srdíčka. Je to fajn nápad, jak upotřebit zbytky vln a jelikož je moje maminka pletařka, tak těch zbytků jsem u ní našla opravdu hodně. Jehlice, výplň a jde se na to. Návod není vůbec složitý, i když já si musím do notýsku vždy vypsat všechny řady a pak si je postupně odškrtávám, protože do mne neustále někdo klavíruje a to jsem pak ztracená.
Navíc jsem opravdu přišla k závěru, že s holkama se plést nedá.Klubko vlny cestuje po baráku společně s naší Aničkou, která se do něj poctivě zamotá a pak kvílí: mamí popóóp. Ovčí babičkou se tedy stávám až večer, kdy holky spí a mám na to klid. Jenže tady je další kámen úrazu - chlap! Neustále mám na talíři, že jakmile se dotknu jehlic, tak přepnu do programu NERUŠIT a v momentě, kdy jehlice odložím tak usnu. :) V tomto případě mám v záloze argument: Buď rád, že si ty šmodrchy dělám sama. Taky si je můžu koupit.

Žádné komentáře:

Okomentovat